... Nami.al

EMRAT/ Sherr mes katër personave të liqeni, një në pranga, një i plagosur dhe një në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Fiqeri Matranxhin, 46 vjecc dhe po punon për kapjen e shtetasit Xhafer Biba, 34 vjecc, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë dhunuar dy persona të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, rreth orës 19:00 tek Liqeni Artificialnv.

Gjatë konfliktit shtetasi Rei Cani, 26 vjeç, është rrëzuar në një shkallë betoni dhe për pasojë është dëmtuar.

Aktualisht ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Personi tjetër i dhunuar ishte shtetasi Albert Marra, 50 vjeç.