... Nami.al

FOTO/ Kush ishte shqiptari që hyri në fushë në ndeshjen me Spanjën

Një tifoz shqiptar hyri në fushën e lojës në minutat e fundit të pjesës së dytë në ndeshjen me Spanjën.

Ai u ndoq për disa çaste nga punonjësit e sigurisë derisa u nxor jashtë prej tyre.

Tifozi mbante flamurin e Shqipërisë dhe një plis në kokë.

Pamjet nuk u transmetuan në TV për shkak të rregullave të UEFA-s, por tashmë qarkullojnë foto të tij.