... Nami.al

Bashkëshortja surprizon Silvinjon gjatë stërvitjes, djali ndan foton e veçantë në rrjetet sociale

Familja e Silvinjos ndodhet në Gjermani për të mbështetur trajnerin dhe kombëtaren shqiptare.

Vajza e tij Tati është shumë aktive në rrjetet sociale teksa shpesh ndan foto dhe video në vendet që viziton apo edhe të familjarëve të saj.

Por së fundmi, ka qenë djali i Silvinjos i cili ka ndarë një foto të prindërve së bashku.

Silvinjo shfaqet me uniformë gjatë stërvitjes, teksa gruaja e puth dhe janë të dy të përqafuar.

Ky imazh është shpërndarë nga Tiago në “InstaStory” duke e shoqëruar me një emoji me zemër.