... Nami.al

Ra në kontakt me rrymën elektrike teksa shtronte një linjë interneti, humb jetën 40-vjeçari

Humb jetën një 40-vjeçar në Qerret të Kavajës. Mësohet se 40-vjeçari teksa shtronte një linjë interneti ka rënë në kontakt me rrymën elektrike duke humbur jetën në vend.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:45, në lagjen Qerret, Kavajë, shtetasi R. R., 40 vjeç, duke shtruar një linjë interneti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.