60-vjeçari bie nga ura e Paskuqanit, humb jetën

Një 60-vjeçar ka humbur jetën paraditen e së dielës.

Sipas edhe informacioneve dyshohet se i moshuari ditën e djeshme ka qenë në gjendje të dehur dhe është rrëzuar te ura e Paskuqanit.

Ndërkohë që sot fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Policia vijon hetimet për sqarimin e plotë të detajeve të ngjarjes.

Detaje nga policia:

Ditën e sotme ka ndërruar jetë shtetasi A. J., 60 vjeç, banues në Paskuqan, i cili dyshohet se dje, duke qenë në gjendje të dehur, është rrëzuar te Ura e Paskuqanit.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.