Ish-banorja e “BBV3” mahnit rrjetin! E veshur me bikini, këngëtarja duket më në formë se kurrë

Vesa Smolica ishte një nga banoret që krijoi një zhurmë të madhe gjatë qëndrimit të saj në BBV.

Situatat e saj me Heidin dhe Romeon e kanë sjellë herë pas herë në qendër të vëmendjes.

Artistja ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e saj copëza nga pushime e saj por një ndër videot që ka marrë pëlqime pafund është teksa ajo tregon format e saj perfekte trupore.