Pas sherrit të bujshëm me bashkëshortin, Maya publikon foton e rrallë me djalin: Të dua…

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya, ka zgjedhur që me anë të një postimi në Instagram të uroj publikisht djalin e saj dhe të gjithë fëmijët për festën e 1 Qershorit.

“Të dashur fëmijë, gëzuar festën tuaj, 1 Qershorin. Zemrat tuaja qofshin vatër gëzimi. Të dua”, shkruan Maya .

Vetëm para disa kohësh këngëtarja u përfol në shtypin rozë për shkak të krisjes së marrëdhënies me bashkëshorin e saj, ku edhe u pajis me urdhër mbrojtje nga Gjykata e Tiranës.