Goditet me grushte avokati i Sali Berishës

Goditet me grushte avokati i Sali Berishës, Sokol Mëngjesi.

Ngjarja e rende sapo ka ndodhur dhe nuk dihen ende detajet.

Policia pritet te shkoje ne vendngjarje per re mesuar me shume mbi ngjarjen dhe autoret.