Graciano lë përfundimisht garën e Big Brother VIP, si reagon ai dhe… Erjola

Graciano Tagani ka lënë përfundimisht garën, vetëm pak ditë larg finales së madhe të 25 majit.

Graciano e lë për herë të dytë shtëpinë e BBV, pas debateve të shumta që pati me gjithë banorët dhe ‘trazoi’ ujërat.

Të shtunën është gjysmëfinalja, ndërsa më 25 maj pritet finalja e madhe ku deri më tani, dy finalistë janë shpallur Romeo Veshaj dhe Jul Deda.