Protesta para bashkisë, 1 efektiv policie transportohet me ambulancë drejt spitalit

Një efektiv policie që po shërbente në protestën para Bashkisë së Tiranës, po transportohet me ambulancë në drejtim të spitalit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Sipas burimeve, mësohet se efektivi nuk është ndjerë mirë dhe ka humbur ndjenjat, duke u rrëzuar në tokë.

Ndërkohë ka qenë doktor Ilir Alimehmeti (Këshilltar i Bashkisë së Tiranës), i cili i ka dhënë ndihmën e parë efektivit.

Kujtojmë se protesta e ditës së sotme është shoqëruar me tensione, ku nuk mungoi edhe hedhja e molotovit nga ana e opozitës.