Prindër për herë të parë! Vjen në jetë vajza e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit

Kiara Tito dhe Luiz Ejllit janë bërë prindër për herë të parë!

Moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh. Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Vajza quhet Luna Mari Ejlli dhe eshte vetë këngëtari që ka publikuar një foto në rrjete sociale.