Sherr masiv mes dy grupeve në Kosovë, arrestohen gjashtë persona

Dy grupe janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur në Ferizaj të Kosovës. Policia ka vënë në pranga gjashtë persona.

Gjatë kontrollit, njërit nga të dyshuarit i gjetur një pistoletë dhe një fishek.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.