Shpërthen bombola e gazit në Shkodër, lëndohet një person

Një bombël gazi ka shpërthyer në lagjen Dergut, Shkodër. Si pasojë e shpërthimit shtetasja A.M, ka pësuar dëmtime të lehta fizike jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:
Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:11, në lagjen Dergut, në banesën e shtetases A. M., ka shpërthyer një bombël gazi dhe për pasojë shtetasja A.M, ka pësuar dëmtime të lehta fizike jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit