Zarf i zi! Egla skualifikohet nga Big Brother Vip 3

Zarf i Zi ka mbërritur para pak çastesh në shtëpinë e BBV3.

Pas provokimeve të njëpasnjëshme të Meritonit dhe Ilnisës dhe reagimit të Eglës duke i hedhur gotën e verës në kokë Meritonit, Vëllai i Madh ka skualifikuar nga gara aktoren.

Ndërsa për veprimet e Meritonit dhe Ilnisës një vendim do të merret në spektaklin Prime të së martës.

Para daljes, Egla tha se nuk pendohet për asnjë veprim të sajin dhe këshillon banorët të mos bien pre e provokimeve.

Mbetet për tu parë nëse Vëllai i Madh do të marrë të njëjtin vendim edhe për “dy përndjekësit” e Eglës brenda lojës së BBV3.