Heidi hedh lulet, ja kush do të jetë nusja e radhës në Big Brother Vip

Heidi dhe Romeo i thanë “P0” njëri-tjetrit në një dasmë madhështore të organizuar nga Vëllai i Madh.

Ata shkëmbyen unazat dhe puthjen e parë si të martuar.

Ashtu siç e do dhe tradita nusja ka hedhur buqetën më lule.

Rikja ishte banorja që kapi buqetën dhe ajo pritet të jetë nusja e radhës, por nuk dihet nëse kjo do të ndodhë brenda shtëpisë së BBV.