U konfliktuan fizikisht me njëri-tjetrin, vihen në pranga dy të rinj në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar dy të rinj, përkatësisht të moshës 34 dhe 36 vjeç. pasi për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasit B. C., 36 vjeç dhe E. Sh., 34 vjeç, të dy banues në Durrës, pasi për motive të dobëta, janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.