Makina aksidenton policin në Durrës

Një efektiv policie është aksidentuar mbrëmjen e së martës, në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pranë Mauzoleumit të Dëshmorëve.

Policit i janë thyer këmbët është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.