Makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë, shpëtojnë mrekullisht nëna me dy fëmijët në Belsh

Një ngjarje jo e zakonshme është shënuar në Blesh. Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka shpërthyer në flakë.

Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, pasi personat që ndodheshin brenda mjetit, nëna me dy fëmijët e saj, kanë dalë sapo kanë nisur flakët.

Mësohet se ata janë duke u transportuar në spital, për të kryer kontrolle, ndërsa ende nuk dihet sesa persona gjendeshin brenda mjetit.