Panik në një dyqan në Tiranë, një person i armatosur kërcënon punonjësit dhe vjedh disa celularë

Një dyqan me celularë ka rënë pre e vjedhjes. Ngjarja ndodhi në rrugën ‘Myslym Shyri’, në Tiranë.

Një person dyshohet që ka qenë i armatosur ka hyrë brenda dyqanit dhe ka arritur të marrë rreth 15 celulare.