FOTO-LAJM/ Dashnor Sula shkon në Kuvend i veshur “me para”

Deputeti Dshnor Sula ka vendosur të paraqitet sot në Kuvend me një veshje ndryshe

“Para disa vitesh Rama tha do i japim fund marrëzisë, sot ka nisur çmenduria për mazhorancës.

Përfundoi pastrimi i parave me kullat e ndërtuara. Krimi dhe trafiqet e kokainës të investoheshin në Ndërtim. Tani pastrimi do bëhet me bastet”, tha ai.