Dhunon nënën dhe tenton të pẽrdhunojë motrën e mitur, arrestohet i riu në Fier

Një 26-vjeçar ka përfunduar pas hekurave, pasi akuzohet se ka dhunuar nënën dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me motrën e tij. Ngjarja ndodhi në Fier.

“Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin J. H., 26 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale, me dhunë, me motrën e tij 16 vjeçe.”, thuhet në njoftim.