Dhunonte dhe kërcënonte me jetë gruan dhe fëmijët, arrestohet 50-vjeçari në Tiranë

Një 50-vjeçar dyshohet se dhunonte në mënyrë të vazhdueshme bashkëshorten dhe fëmijët në Shkozë të Tiranës.

Edhe një ditë më parë, shtetasi me iniciale A.B. kishte ushtruar dhunë në familje dhe i kishte kërcënuar me thikë se do t’i vriste.

Ngjarja u denoncua në polici dhe efektivët ndaluan në flagrancë autorin.